MUTAI CMTB1LE-63 1P N Galyndy Tok bilen Işleýän Zynjyr Öçüriji RCBO
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1LE-63 Galyndy Tok bilen Işleýän Zanjir Öçüriji adamlary we energiýany elektrik togy urmagyndan, gysga zynjyrdan, artykmaç ýüklenme näsazlyklaryndan gorap bilýär. RCBO esasan täjirçilik we ýaşaýyş jaýlarynda ulanylýar. Ol IEC61009-1 standartyna laýyk gelýär.
CMTB1LE-63 RCBO AC50/60HZ, nominal naprýaženiýe 230V/240V/400V /415V we nominal tok 63A çenli üçin ulanylýar.
| Önümiň ady | RCBO |
| Model belgisi | CMTB1LE-63 1P+N |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 1P+N |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 230V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | CD |
| Nominal galan iş tokunyň Içinde | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Egri
Kontur we gurnama ölçegi (mm)
Artykmaçlyk
1. Zynjyrlary gysga zynjyrdan, artykmaç ýüklenmeden we topraklama syzmasyndan goramak
2. Aňsat gurnamak: Galyndy tok zyňyndy açarlary islendik zyňyndy açar paneline ýa-da elektrik gutusyna gurnalyp bilner, bu bolsa olary gurnamagy aňsatlaşdyrýar.
3. Duýgurlyk: Olar ýere az mukdarda tok syzmagyny hem anyklap bilýärler
Polýaklar
Programma
MCB Miniature zynjyr açarlary professionaldyr we gurluşykda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 4 sany, daşky gutuda 80 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Esasy bazar
MUTAI Electric kompaniýasy Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazarlaryna ünsi jemleýär.
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












