MUTAI CMTB1LE-63 4P Galyndy Tok bilen Işleýän Zynjyr Öçüriji RCBO
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1LE-63 Galyndy tok bilen işleýän zynjyr açary adamlary we energiýany elektrik togy urmagyndan, gysga zynjyrdan, artykmaç ýüklenme näsazlyklaryndan gorap bilýär. RCBO esasan täjirçilik we ýaşaýyş jaýlarynda ulanylýar,
Ol IEC61009-1 standartyna laýyk gelýär.
| Önümiň ady | Galyndy tok bilen işleýän zynjyr açary |
| Model belgisi | CMTB1LE-63 4P |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 4P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 400V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | C ýa-da D |
| Nominal galan iş tokunyň Içinde | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Egri
Kontur we gurnama ölçegi (mm)
Artykmaçlyk
1. Gysga zynjyrly toguň we artykmaç ýüklenme togunyň goragy
2. Elektrik togy urmasyndan gorag: Galyndy tok zynjyr açary toguň ýere syzmagy sebäpli elektrik näsazlyklaryny anyklaýar we togtadýar, elektrik togy urmasynyň we elektrik togy urmasynyň öňüni alýar.
3. Tiz jogap beriş wagty: Bu açarlar elektrik näsazlygy ýüze çykanda, köplenç bir sekundyň içinde çalt, köplenç bir sekundyň içinde öçmek üçin niýetlenendir.
Polýaklar
Programma
MCB Miniature zynjyr açarlary professionaldyr we gurluşykda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 1 sany, daşky gutuda 20 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Esasy bazar
MUTAI Electric, Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika we Russiýa ýaly bazarlara hyzmat etmäge aýratyn üns berýär...
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












