CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniatýur Zynjyr Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 kiçi zynjyr açary gysga zynjyrdan we artykmaç ýükden goraýan funksiýa eýedir, şeýle hem energiýa ulgamyny seýrek geçirmek we öwürmek üçin ulanylyp bilner. MCB ösen gurluş, ygtybarly iş, ýokary döwülme ukyby, ajaýyp daşky görnüşi we ş.m. aýratynlyklaryna eýedir. Gabyk we bölekleri zarba garşylygy, güýçli ot öçüriji aýratynlygy bolan materialdan ýasalýar.
| Önümiň ady | MCB |
| Model № | CMTB1-63 1P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal tok (A) | 1-63A |
| Polýaklar | 1P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | C görnüşi ýa-da D görnüşi |
| Reňk | Ak |
| Hyzmat | OEM we ODM |
Egri
Polýaklar
Artykmaçlyk
1. Gysga zynjyrly toguň täsirinden zynjyrlaryň goragy
2. Zynjyrlaryň artykmaç ýüklenme togundan goralmagy
3. Gowy dizaýn we gurnamak aňsat
Programma
MCB miniatýur zynjyr açarlary gurluşyklarda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde we ş.m. giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 12 sany, daşky gutuda 240 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Esasy bazar
Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazary... we ş.m.
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













