MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniatýur Zynjyr Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 kiçi zynjyr açary enjamy gysga zynjyrdan we artykmaç ýüklenmeden goraýar, şeýle hem elektrik ulgamyny seýrek geçirmek we öwürmek üçin ulanylyp bilner. MCB ösen gurluşly, ygtybarly iş öndürijiligi, ýokary döwülme ukyby, ajaýyp daşky görnüşi we ş.m. Gabyk we bölekleri zarba garşylygy, güýçli ot öçüriji aýratynlygy bolan materialdan ýasalýar.
MCB-ler bir polýusly, iki polýusly we üç polýusly konfigurasiýalarda elýeterlidir, her polýus aýratyn zynjyry goramaga ukyplydyr.
| Önümiň ady | MCB miniatýur zynjyr açary |
| Model № | CMTB1-63 1P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 1P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | CD |
| Reňk | Ak + çal |
| Hyzmat | OEM we ODM |
Polýaklar
Programma
MCB Miniature zynjyr açarlary professionaldyr we gurluşykda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Artykmaçlyk
1. Gysga zynjyrly toguň we artykmaç ýüklenme togunyň goragy
2. Ýokary döwülme ukyby we çalt açylma
3. Kompakt ölçeg: MCB-ler kiçi we ykjam bolmak üçin niýetlenendir, bu bolsa olary gurnamagy we elektrik panellerine we paýlaýjy platalara ýerleşdirmegi aňsatlaşdyrýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 12 sany, daşky gutuda 240 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Sorag-jogap
ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlary bilen önümler CCC, CE, CB halkara sertifikatlary bilen tassyklanyldy.
Esasy bazar
Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa ... we ş.m.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












