Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniatýur Zynjyr Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 kiçi zynjyr açary gysga zynjyrlardan we artykmaç ýüklenmelerden goraýar, şeýle hem seýrek elektrik ulgamlaryny geçirmek we özgertmek üçin ulanylyp bilner. MCB ösen gurluş dizaýnyna, ygtybarly işine, ýokary döwülme ukybyna we ajaýyp görnüşine eýedir. Onuň daşky gaby we bölekleri güýçli zarba garşylygy we ot öçüriji häsiýetleri bolan materiallardan ýasalýar.
MCB IEC/EN60898-1 standartlaryna laýyk gelmek üçin döredildi we 230V/240V/400V/415V naprýaženiýe derejesindäki 50/60Hz AC ulgamlarynda ulanylyp bilner. Onuň iň ýokary nominal togy 63A bolup, bu çäkden pes tok talap edýän ulanyşlar üçin amatlydyr.
| Önümiň ady | MCB |
| Model № | CMTB1-63 2P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal tok (A) | 1A-63A |
| Polýaklar | 2P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 400/415V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 3000A/4500A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | C |
| Reňk | Ak |
| Hyzmat | OEM we ODM |
Egri
Polýaklar
Artykmaçlyk
1. Gysga zynjyrly toguň täsirinden zynjyrlaryň goragy
2. Zynjyrlaryň artykmaç ýüklenme togundan goralmagy
3. Gowy dizaýn we gurnamak aňsat
Programma
MCB Miniature zynjyr açarlary professionaldyr we gurluşykda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 6 sany, daşky gutuda 120 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Esasy bazar
Esasy bazarlarymyz Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazary ýaly sebitlerde ýerleşýär...
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













