Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniatýur Zynjyr Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 kiçi zynjyr açary enjamy gysga baglanyşykdan we artykmaç ýüklenmeden gorap biler, şeýle hem energiýa ulgamyny seýrek geçirmek we özgertmek üçin ulanylyp bilner. MCB ösen gurluşly, ygtybarly iş görkezijili, ýokary döwülme ukybyna eýe, ajaýyp daşky görnüşi we ş.m. Gabyk we bölekleri zarba garşylygyny we güýçli ot öçüriji häsiýetleri hödürleýän materiallardan ýasalýar.
| Önümiň ady | MCB miniatýur zynjyr açary |
| Model № | CMTB1-63 3P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 3P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 400/415V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | CD |
| Reňk | Ak + gyzyl |
| Hyzmat | OEM we ODM |
Egri
Polýaklar
Artykmaçlyk
1. Kiçi we ykjam ölçegli, gurnamagy aňsat
2. Gysga tok, artykmaç ýüklenme, ýokary döwülme ukybynyň aýratynlygy
3. elektrik näsazlyklaryndan ygtybarly goragy üpjün edip bilýär we halkara howpsuzlyk standartlaryna laýyk gelýändigi üçin synagdan geçirilýär.
Programma
MCB önümleri gurluşykda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 4 sany, daşky gutuda 60 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Esasy bazar
Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazary.
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













