CMTB1-63H 4P Ýokary Öçürme Güýji Mcb Miniatýur Zanjir Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 kiçi zynjyr açary toguň gysga zynjyrdan we artykmaç ýüklenmeden goraýar, şeýle hem elektrik ulgamyny seýrek geçirmek we özgertmek üçin ulanylyp bilner. Kiçi zynjyr açary islendik elektrik ulgamynyň möhüm bölegi bolup, elektrik howplaryndan ygtybarly goragy üpjün edýär we elektrik zynjyrlarynyň we enjamlarynyň howpsuz we netijeli işlemegini üpjün edýär.
| Önümiň ady | Miniatýur zynjyr açary MCB |
| Model № | CMTB1-63 4P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 4P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 400/415V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | CD |
| Reňk | ak we çal |
| Hyzmat | OEM we ODM |
Polýaklar
Programma
MCB Miniature zynjyr açarlary professionaldyr we gurluşykda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Artykmaçlyk
1. Gysga zynjyrly toguň täsirinden zynjyrlaryň goragy
2. Zynjyrlaryň artykmaç ýüklenme togundan goralmagy
3. Ýokary döwülme ukyby
4. Gowy dizaýn we gurnamak aňsat
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 3 sany, daşky gutuda 60 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Sorag-jogap
Mutai ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlaryna eýe we önümler CCC, CE, CB ... we ş.m. sertifikatlaryndan geçýär.
Esasy bazar
Önümler, esasanam Ýakyn Gündogarda, Afrikada, Günorta-Gündogar Aziýada, Günorta Amerikada, Russiýa bazarynda müşderiler tarapyndan gowy garşylanýar.
1. Esasy önümler: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktör... we ş.m.
2. Komponent önümçiliginden başlap, önümleri doly ýygnamaga, synagdan geçirmäge we yzygiderli gözegçilik astyna almaga çenli senagat zynjyry tamamlandy.
3. ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlary bilen önümler CCC, CE, CB halkara sertifikatlary bilen tassyklanýar.
4. Professional tehniki topar, OEM we ODM hyzmatyny hödürläp biler, bäsdeşlige ukyply bahany hödürläp biler.
5. Çalt eltip bermek wagty we satuwdan soňky hyzmat.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













