Gün energiýasy üçin CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB miniatýur zynjyr açary
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 DC MCB miniatýur zynjyr açarlary elektrik enjamlaryny we beýleki ýük enjamlaryny artykmaç ýüklenmeden we gysga zynjyrlanma meselelerinden goramak funksiýasyna eýedir, şeýle hem zynjyryň howpsuzlygyny gorap bilýär. DC MCB-niň köpüsi täze energiýa, gün fotoelektrik energiýasy we ş.m. ýaly käbir göni tok ulgamlaryny ulanýar. DC MCB-niň naprýaženiýe ýagdaýlary, adatça, DC 12V-1000V aralygynda bolýar we nominal tok 63A çenli ýetip biler.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 1P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 250V |
| Nominal ýygylyk | 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 6000A |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+70℃ |
| Egri görnüşi | C |
| Hapalanma derejesi | 3 |
| Beýiklik | ≤ 2000m |
| Maksimum sim geçirijilik ukyby | 25 m㎡ |
| Gurnama | 35 mm DIN rels |
| Gelýän setir görnüşi | Ýokarky |
Artykmaçlyk
1. Enjamy gysga zynjyrly togdan we artykmaç ýüklenme togundan goraň.
2. Kompakt ölçeg: DC MCB-leri kiçi elektrik panellerinde we enjamlarda ulanmak üçin amatly bolan kompakt we ýer tygşytlaýjy görnüşde döredildi.
3. Aňsat gurnama: DC MCB-leri aňsat gurnamak üçin niýetlenendir we DIN relslerine ýa-da gönüden-göni panele gurnalyp bilner.
Polýaklar
Programma
DC MCB Miniature zynjyr açary täze energiýa, gün fotoelektrik energiýasy we ş.m. ýaly käbir göni tok ulgamlarynda giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 12 sany, daşky gutuda 240 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Sorag-jogap
ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlary bilen üpjün edilen we önümler CCC, CE, CB halkara sertifikatlary bilen tassyklanan.
Esasy bazar
MUTAI Electric kompaniýasy Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazarlaryna ünsi jemleýär.
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









