CMTB1-63DC 3P DC Gün MCB Miniatýur Zynjyr Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 DC MCB miniatýur zynjyr açarlary dürli ölçeglerde we derejelerde elýeterlidir we olar gün energiýasy ulgamlarynda, batareýa ätiýaçlyk ulgamlarynda, deňiz we awtoulag ulgamlarynda, şeýle hem senagat enjamlarynda giňden ulanylyp bilner.
DC MCB-niň naprýaženiýe ýagdaýlary, adatça, DC 12V-1000V aralygynda bolýar we nominal tok 63A çenli ýetip biler.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal tok (A) | 1A-63A |
| Polýaklar | 3 |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 750V |
| Nominal ýygylyk | 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 6000A |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+70℃ |
| Egri görnüşi | C |
| Hapalanma derejesi | 3 |
| Beýiklik | ≤ 2000m |
| Maksimum sim geçirijilik ukyby | 25 m㎡ |
| Gurnama | 35 mm DIN rels |
| Gelýän setir görnüşi | Ýokarky |
Artykmaçlyk
1. Aşa köp ýüklenmeden we gysga döwülmeden gorag
2. Öçürme häsiýetnamalary: DC MCB-leri DC woltajynyň dürli tebigaty sebäpli AC MCB-lerden tapawutly öçürme häsiýetnamasyna eýedir.
3. Woltajyň derejesi: DC MCB-leriň, esasan, DC zynjyrlary üçin woltajyň derejesi bar, adatça 12V-dan 1000V DC-e çenli.
4. Ýaýyň kesilmegi: DC MCB-leri AC ýaýlaryndan tapawutly hereket edýän DC ýaýlaryny kesmek üçin niýetlenendir.
Polýaklar
Programma
DC MCB miniatýur zynjyr açarlary täze energiýa, gün fotoelektrik stansiýalary, elektrik stansiýalary we senagat desgalary ýaly käbir göni tok ulgamlarynda giňden ulanylýar ...
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 4 sany, daşky gutuda 80 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Sorag-jogap
ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlary bilen önümler CCC, CE, CB halkara sertifikatlary bilen tassyklanyldy.
Esasy bazar
MUTAI Electric kompaniýasy Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazarlaryna ünsi jemleýär.
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











