CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniatýur Zynjyr Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 DC MCB kiçi zynjyr açary elektrik enjamlaryny we beýleki ýük enjamlaryny artykmaç ýüklenmeden we gysga zynjyr meselelerinden gorap bilýär, şeýle hem zynjyryň howpsuzlygyny goraýar. DC MCB-niň köpüsi gün energiýasy ulgamlary, batareýa ätiýaçlyk ulgamlary, täze energiýa we ş.m. ýaly käbir göni tok ulgamlaryny ulanýar.
DC kiçi zynjyr açarlary DC zynjyrlaryny elektrik näsazlyklaryndan goramak üçin ygtybarly we tygşytly çözgüt bolup durýar we olaryň kiçi ölçegleri, çalt açylmagy we ýokary açylma ukyby olary dürli ulanyşlarda meşhur saýlawa öwürýär.
DC MCB-niň naprýaženiýe ýagdaýlary, adatça, DC 12V-1000V aralygynda bolýar we nominal tok 63A çenli ýetip biler.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 2P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 500V |
| Nominal ýygylyk | 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 6000A |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+70℃ |
| Egri görnüşi | C |
| Hapalanma derejesi | 3 |
| Beýiklik | ≤ 2000m |
| Maksimum sim geçirijilik ukyby | 25 m㎡ |
| Gurnama | 35 mm DIN rels |
| Gelýän setir görnüşi | Ýokarky |
Artykmaçlyk
1. Çalt öçme: DC MCB-leri elektrik näsazlygy ýagdaýynda çalt öçmek üçin niýetlenendir, bu bolsa enjamlara we simlere zyýan ýetmeginiň öňüni almaga kömek edýär.
2. Ýokary döwülme kuwwaty: DC MCB-leri dürli döwülme kuwwatlyklarynda bar, bu bolsa olaryň ýokary derejeli toguň täsirini bökdençsiz dolandyryp biljekdigini aňladýar.
3. Ygtybarly Işleýiş: DC MCB-leri uzak wagtlap hyzmat ediş döwründe ygtybarly we yzygiderli işlemegi üpjün etmek üçin niýetlenendir, bu bolsa tehniki hyzmat we çalşyryş çykdajylaryny azaltmaga kömek edýär.
4. Aňsat gurnama: DC MCB-leri aňsat gurnamak üçin niýetlenendir we DIN relslerine ýa-da gönüden-göni panele gurnalyp bilner.
Polýaklar
Programma
DC MCB miniatýur zynjyr açarlary MCB täze energiýa, gün fotoelektrik energiýasy we ş.m. ýaly käbir göni tok ulgamlarynda giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 6 sany, daşky gutuda 120 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Sorag-jogap
ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlary bilen önümler CCC, CE, CB halkara sertifikatlary bilen tassyklanyldy.
Esasy bazar
MUTAI Electric kompaniýasy Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazarlaryna ünsi jemleýär.
Näme üçin bizi saýlaýarys
1. MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Kontaktor... we ş.m. önümlerini öndürmekde 10 ýyldan gowrak tejribesi bar.
2. Komponent önümçiliginden başlap, önümleri doly ýygnamaga, synagdan geçirmäge we yzygiderli gözegçilik astyna almaga çenli senagat zynjyry tamamlandy.
3. ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlary bilen önümler CCC, CE, CB halkara sertifikatlary bilen tassyklanýar.
4. Professional tehniki topar, OEM we ODM hyzmatyny hödürläp biler, bäsdeşlige ukyply bahany hödürläp biler.
5. Çalt eltip bermek wagty we satuwdan soňky hyzmat.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










