CMTB1-63DC 4P DC Gün MCB Miniatýur Zynjyr Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 DC MCB kiçi zynjyr açary elektrik enjamlaryny we beýleki ýük enjamlaryny artykmaç ýüklenmeden we gysga zynjyrlanma meselelerinden gorap bilýär, şeýle hem zynjyryň howpsuzlygyny goraýar. DC MCB-niň köpüsi täze energiýa, gün fotoelektrik energiýasy we ş.m. ýaly käbir göni tok ulgamlaryny ulanýar. DC MCB-niň naprýaženiýe ýagdaýlary, adatça, DC 12V-1000V aralygynda bolýar we nominal tok 63A çenli ýetip bilýär.
| Standart | IEC/EN 60947-2 |
| Nominal tok (A) | 1A - 63A |
| Polýaklar | 4P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 1000V |
| Nominal ýygylyk | 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 6000A |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+70℃ |
| Egri görnüşi | C |
| Hapalanma derejesi | 3 |
| Beýiklik | ≤ 2000m |
| Maksimum sim geçirijilik ukyby | 25 m㎡ |
| Gurnama | 35 mm DIN rels |
| Gelýän setir görnüşi | Ýokarky |
Artykmaçlyk
1. Gysga zynjyrly toguň täsirinden zynjyrlaryň goragy
2. Zynjyrlaryň artykmaç ýüklenme togundan goralmagy
3. Ýokary döwülme ukyby
4. Gowy dizaýn we gurnamak aňsat
Polýaklar
Programma
DC MCB miniatýur zynjyr açarlary MCB täze energiýa, gün fotoelektrik energiýasy we ş.m. ýaly käbir göni tok ulgamlarynda giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 3 sany, daşky gutuda 60 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Sorag-jogap
ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlary bilen önümler CCC, CE, CB halkara sertifikatlary bilen tassyklanyldy.
Esasy bazar
MUTAI Electric kompaniýasy Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazarlaryna ünsi jemleýär.
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








