MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB Miniatýur Zynjyr Öçüriji
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 seriýaly kiçi zynjyr açary gysga zynjyrdan we artykmaç ýükden goramagyň funksiýasyna eýedir. Açarlary elektrik ulgamyny seýrek geçirmek we öwürmek üçin ulanyp bolýar. MCB elektrik zynjyrlaryny we enjamlaryny näsazlyklardan ýüze çykýan zyýanlardan goramak üçin ygtybarly we tygşytly çözgüt hödürleýär we olaryň kiçi ölçegleri we ulanmak aňsatlygy olary dürli ulanyşlar üçin ideal saýlawa öwürýär.
| Önümiň ady | Miniatýur zynjyr açary |
| Model № | CMTB1-63 3P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 3P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 400/415V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | CD |
| Reňk | Ak + gyzyl |
| Hyzmat | OEM we ODM |
Polýaklar
Programma
MCB Miniature zynjyr açarlary professionaldyr we gurluşykda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Artykmaçlyk
1. Kiçi ölçegli: MCB-ler adaty zynjyr açarlaryna garanyňda ölçegleri boýunça deňeşdirme boýunça kiçi, bu bolsa olary çäklendirilen giňişliklerde ulanmak üçin amatly edýär.
2. Zynjyrlary gysga zynjyrly togdan we artykmaç ýüklenme togundan goramak
3. Ýokary döwülme ukyby: MCB-ler ýokary näsazlyk toklaryny kesip, zynjyry we birikdirilen enjamlary zaýalanmakdan goramaga ukyplydyr.
4. Termal we magnit goragy: MCB-ler artykmaç ýüklenme, gysga zynjyrlanma ýa-da topraklama näsazlyklary ýagdaýynda ygtybarly we çalt geçişi üpjün etmek üçin termal we magnit goragynyň utgaşmasyny ulanýarlar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 4 sany, daşky gutuda 80 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Sorag-jogap
ISO 9001, ISO14001 dolandyryş ulgamynyň sertifikatlary bilen önümler CCC, CE, CB halkara sertifikatlary bilen tassyklanyldy.
Esasy bazar
Önüm Ýakyn Gündogardan, Afrikadan, Günorta-Gündogar Aziýadan, Günorta Amerikadan, Russiýadan bolan müşderiler tarapyndan gowy garşylanýar.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













