Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Önümiň jikme-jiklikleri
CMTB1-63 kiçi zynjyr açary gysga zynjyrlardan we artykmaç ýüklenmelerden goraýar, şeýle hem seýrek elektrik ulgamlaryny geçirmek we özgertmek üçin ulanylyp bilner. Ösen gurluş dizaýny, ygtybarly iş görkezijisi, ýokary döwülme ukyby we ajaýyp görnüşi bilen MCB ýokary hilli önümdir. Onuň daşky gaby we bölekleri güýçli zarba garşylygy we ot öçüriji häsiýetleri bolan materiallardan ýasalýar.
| Önümiň ady | MCB |
| Model № | CMTB1-63 4P |
| Standart | IEC60898-1 |
| Sertifikat | CE |
| Nominal tok (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 4P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 400/415V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 3000A/4500A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | C |
| Reňk | Ak + gyzyl |
| Hyzmat | OEM we ODM |
Egri
Polýaklar
Artykmaçlyk
1. Gysga zynjyrly toguň täsirinden zynjyrlaryň goragy
2. Zynjyrlaryň artykmaç ýüklenme togundan goralmagy
3. Gowy dizaýn we gurnamak aňsat
Programma
MCB gurluşyklarda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde we ş.m. giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 3 sany, daşky gutuda 60 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 22*8.2*8 sm
Esasy bazar
Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazary... we ş.m.
Sorag-jogap
MCB CCC, CE we CB ýaly halkara güwänamalary bilen tassyklanyldy we ISO 9001 we ISO 14001 dolandyryş ulgamynyň güwänamalary bilen goldanylýar.
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













