MUTAI CMTB1LE-63 3P Galyndy Tok bilen Işleýän Zynjyr Öçüriji RCBO
Önümiň jikme-jiklikleri
Aşa köp togdan goranýan (RCBO) galyndy tok zynjyr açary, galyndy tok enjamynyň (RCD) we kiçi zynjyr açarynyň (MCB) funksiýalaryny bir blokda birleşdirýän elektrik howpsuzlyk enjamydyr.
CMTB1LE-63 Galyndy Tok bilen Işleýän Zanjir Öçüriji adamlary we energiýany elektrik togy urmagyndan, gysga zynjyrlanmadan, artykmaç ýüklenme näsazlyklaryndan gorap bilýär. RCBO esasan täjirçilik we ýaşaýyş jaýlarynda ulanylýar. Ol IEC61009-1 standartyna laýyk gelýär.
| Önümiň ady | RCBO Galyndy Tok bilen Işleýän Zynjyr Öçüriji |
| Model belgisi | CMTB1LE-63 3P |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 3P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 400V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | CD |
| Nominal galan iş tokunyň Içinde | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Egri
Kontur we gurnama ölçegi (mm)
Artykmaçlyk
1. Zynjyrlary gysga zynjyrly togdan, artykmaç ýüklenme togundan we topraklama syzmasyndan goramak
2. Gurnamagy aňsat: RCBO-lar, adatça, ykjam we gurnamagy aňsat bolýar, bu bolsa olary kiçi giňişliklerde ýa-da dar ýerlerde ulanmak üçin amatly edýär.
Polýaklar
Programma
MCB Miniature zynjyr açarlary professionaldyr we gurluşykda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 2 sany, daşky gutuda 40 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Esasy bazar
MUTAI Electric kompaniýasy Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazarlaryna ünsi jemleýär.
Näme üçin bizi saýlaýarys
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













