MUTAI CMTB1LE-63 2P Galyndy Tok bilen Işleýän Zynjyr Öçüriji RCBO
Önümiň jikme-jiklikleri
RCBO topraklama ýaryklary we artykmaç tok sebäpli elektrik togy urmagynyň we ýangynlaryň howpundan goraýar. Ol ýere tok syzmalaryny, adatça galyndy tok diýlip atlandyrylýan we simleriň näsazlygy, izolýasiýanyň zaýalanmagy ýa-da elektrik enjamlarynyň näsazlygy sebäpli ýüze çykyp biljek artykmaç toklardan hem goraýar. Mundan başga-da, ol gysga zynjyrlar ýa-da artykmaç ýüklenen zynjyrlar sebäpli ýüze çykyp biljek artykmaç toklardan hem goraýar.
RCBO-lar ýaşaýyş jaýlarynda we täjirçilik jaýlarynda, şeýle hem senagat ulgamlarynda giňden ulanylýar. Olar, aýratyn hem, aşhanalarda, hammamlarda we elektrik enjamlarynyň suw bilen degip biljek beýleki ýerlerde aýratyn zynjyr goragynyň zerur bolan ýagdaýlarynda peýdalydyr.
| Önümiň ady | RCBO Galyndy Tok bilen Işleýän Zynjyr Öçüriji |
| Model belgisi | CMTB1LE-63 2P |
| Standart | IEC61009-1 |
| Nominal tok (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50 / 63A |
| Polýaklar | 2P |
| Nominal naprýaženiýe Ue (V) | 230V |
| Nominal ýygylyk | AC 50/60Hz |
| Nominal gysga zynjyr kuwwaty Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Nominal impuls çydamly woltly Uimp | 4000V |
| Daşky gurşawyň temperaturasy | -20℃~+40℃ |
| Derrew goýberiliş görnüşi | CD |
| Nominal galan iş tokunyň Içinde | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Egri
Kontur we gurnama ölçegi (mm)
Artykmaçlyk
1. Gysga zynjyrly toguň täsirinden zynjyrlaryň goragy
2. Zynjyrlaryň artykmaç ýüklenme togundan goralmagy
3. Toprak syzmasyndan goragyň goragy
Polýaklar
Programma
MCB gurluşyklarda, ýaşaýyş jaýlarynda, senagat ulanylyşlarynda, elektrik energiýasyny geçirmekde giňden ulanylýar.
Beýlekiler
Gaplama
Içki gutuda 3 sany, daşky gutuda 60 sany.
Daşky gutularyň ölçegi: 41*21.5*41.5 sm
Esasy bazar
Ýakyn Gündogar, Afrika, Günorta-Gündogar Aziýa, Günorta Amerika, Russiýa bazary... we ş.m.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












